Sağlık Bültenine Kaydet →
Sağlık Burada Yaşanır !

Yaşam →

Doğum Gününde Tanış!

Doğum Gününde Tanış!
Doğum Gününde Tanış!

 

Şahsen doğum günü sezonunu açtım. Hemen hemen tanıdığım herkes Nisan ve sonrasında doğmuş.

 

Herhalde burçların bir etkisi varsa burada görülüyordur. Etrafta yazın da avantajıyla partiler kutlamalar düğünler gırla. Çoğu mekana daha önce gittik ama çoğuna da yeni gideceğiz. İşte hiç bilmediğiniz bir yerde bile (aslında daha da kolay gelecek bu yazının sonunda)  yeni bir kızın gönlünü çalmak nasıl olacak? sorusunun yanıtını arıyoruz hafta.

 

Herşeye en başından başlayalım. Dünya bir toz bulutu olduğunu öğrendikten çok az bir süre sonra yeni bir partiye davet edildiniz. Doğum günü, yıl dönümü partisi ya da bir mezuniyet, önemli değil. Burada en önemli iki şey mekanı bilip bilmediğiniz ve ev sahibinin tarzı. Eğer mekanı bilmiyorsanız ev sahibinin tarzından yola çıkarak nasıl bir yere davet edidiğinizi pek ala çözersiniz. Bu veri size gelecek olan kızların nasıl giyineceği hakkında da bir fikir verir. Herkes topuklu ve elbiseli olacaksa üzerinize bir ceket almak çok yerinde olur. Ama herkesin sandalet ya da Toms giyip alternatif takılacağı bir partiyse o zaman ceketi boşverin. Kot Vans ya da Toms'unuzu giyip bir de hırka alın, bu aralar serin geceler yaşıyoruz. Bahar bile gelip geçiyor neredeyse o yüzden iyiden iyiye yaza yaklaştıgımız şu günlerde kendinizi siyahlara boğmayın mavi kotlarınızı renkli t-shirtlerinizle giyip partinin yolunu tutun.

 

Aslında bu kriterlere sizi götürecek kestirme bir yol daha var. O da müzik! Eğer ev sahibinin müzik zevkini biliyorsanız, mekan ve kıyafetler hakkında net bilgiler önünüzdedir. Kimse rock müzik hayranı olup da Türkçe pop çalan bir mekan seçmez. Elektronik müzik hayranı olup rock bar seçmeyeceğiniz gibi. Zaten şu sıralar house müzik neredeyse heryer çalınıyor. Türkçe pop dışında bireylerle karşılaşacağınıza eminseniz, bilindik house takılın. İskele partileri ya da bahçeli, balkonlu partilerde ise chillout tarzını yansıtmanız daha cool görünecektir. Loafer larınız kumaş şortunuz ya da keten pantolonunuzla clubmaster larınızı takar fazlasındna cool belki biraz da snop kalabilirsiniz ama burada yine bir anahtar vardır. Sempatik ve cana yakın olmak!

 

Nerede olursanız olun rahat davranın. Kızları en çok cezbeden budur. Daha önce hiç gitmediğiniz bir yerde olun yada hiç bilmediğiniz bir şarkı olsun çalan; hepsine eşlik edin. Sanki siz hep oradaydınız da mekanlar şarkılar zamanlar değişmiş gibi dursun. Eğlenmenize bakın. Siz eğlenirseniz herkes eğlenir. Kasılıp barda sopa gibi beklemenin kimseye faydası olmayacaktır. Biraz komikleşmekten bile korkmayın. Kızlar gülmeyi sever.

 

Haftaya Chillout Festival! Orada olacaksanız belki haftaya da bu sayfada olabilirsiniz!

 

sadece O Kız değil, Komşu Kızı da seni İzliyor!

Yorumlar

Yorum Yazın →
Adınız :

E-Posta Adresiniz :

Yorumunuz :

Son Eklenen Foto Haberler
Cinsellik

1 dakikada boşalıyor musunuz?
Erken boşalmanın tanımı yapıldı. İşte o açıklama...

Cinsel ilişkiye hazırlıklı olun
Cinsel ilişkiye hazırlıklı olun

Neden sekse ihtiyacımız var
Sizi ısıtan, hastalıklardan koruyan ve stresinizi azaltan seksin diğer yararları...

Magazin

Özlem TEKİN'den koltuk değnekli konser
ÇANAKKALE Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) 18’inci Başar Şenlikleri kapsamında sevenleriyle buluşan rock müzik sanatçısı Özlem Tekin, tarak kemiğinin kırık olması nedeniyle koltuk değnekleriyle sahneye çıktı.

Playboydan Eurovisiona
Eurovision finalistinin cesur pozları konnuşuluyor

Kendimi seks işçisi gibi hissettim
Kendimi seks işçisi gibi hissettim

Güzeller